گراميداشت زنده ياد دکتر حسين پور

اين كركسان و اين ددمنشان چگونه خرد مردم اين سرزمين را به سخره مي گيرند، اين كژانديشان بار ديگر خون سياووشي را برزمين ريختند، آنها نمي دانند كه از قطره خون او پرسياووشاني روييده كه داستانها براي مردم ايران خواهد گفت،باز هم اين نابكاران به دنبال جام مقدس فرزندان مسيح را به صليب كشيدند،تا ديگران باور نكنند عشق مسيح را و اينكه هر انساني مي تواند مسيح باشد،اي اهورا از تو سپاسگزاريم كه به ما انديشه ي نيك بخشيدي تا دريابيم تمامي آنچه اين اهريمنان از ما پنهان داشته اند.چگونه باور كنيم،اردشيري از سلاله ي دلاوران اين سرزمين در اثر گازگرفتگي جان باخته است، دلايلتان روزبروز مسخره تر و خنده آورتر مي شود.

مراسم گرامى داشت و يادمان نخبه علمى زنده ياد دكتر اردشير حسين پور از دانشمندان كشور عصر ديروز در تالار خوارزمى شيراز برگزار شد.
در اين مراسم استاندار فارس، استادان ، دانشجويان و رييس دانشگاه شيراز به همراه خانواده دكتر حسين‏پور و نيز جمعى از استادان دانشگاههاى ديگر كشور شركت كردند.front.jpg
دكتر اردشير حسين پور از دانشمندان علم فيزيك و عضو هيأت علمى دانشگاههاى شيراز و مالك‏اشتر بود كه 26 دى ماه سال جارى به علت گازگرفتگى دعوت حق را لبيك گفت.
رييس دانشگاه شيراز در اين مراسم با گرامى داشت ياد و خاطر دكتر حسين‏پور از استادان و عضو هيأت علمى دانشگاه شيراز، گفت: دكتر اردشير حسين پور در زمينه استفاده از زمان و زندگى در جهت خدمت به مردم و توليد علم بهترين الگو بود.
دكتر محمد هادى صادقى گفت: تقدير از دكتر حسين پور صرفاً به دليل اينكه عضو هيأت علمى دانشگاه بوده صورت نمى‏گيرد بلكه وى با مقوله‏هاى جاودانگى انسان در اين دنيا پيوند و ارتباط پيدا كرده بود.
استاندار فارس نيز در اين مراسم، مقام شامخ اردشير حسين‏پور و شخصيت والاى مادر او را ستود و گفت: اگر نباشد اين چنين مادران بزرگ، اين چنين فرزندانى نيز پرورش نخواهند يافت.
مهندس سيد محمدرضا رضازاده افزود:اميدوارم جوانان اين كشور به همان عزم و اراده دكتر حسين‏پور ادامه‏دهنده راه اين دانشمند بزرگ باشند.
وى گفت: ملت ما تا زمانى كه اين چنين فرزندانى را پرورش مى‏دهد مى‏تواند در دنيا پرچم پرافتخار خود را هميشه در اهتزاز نگاه دارد، نداى آزادگى را در ميان ملل جهان سر بدهد و در مقابل قدرت‏هاى استكبارى كه نمى‏خواهند عدالت و بهره مندى از فن‏آورى‏هاى روز دنيا كه حقوق طبيعى ملت‏هاست محقق شود، بايستند.

/ 7 نظر / 4 بازدید
KoroshIrani

دورد دوست عزیزم روز زن را به شما خواهر گلم تبریک می گویم به امیدی آزادی و برابری شاد و پیروز باشید

کوروش ايرانی

درود بر دوست عزیزم امیدوارم که حالت خوب باشه دوست عزیز از شما یک خواهشی دارم ممنون می شم اگه آدرس وبلاگ من رو در لینک خودتون رو عوض کنید واین آدرس که گذاشتم جایگزین کنین ممنون میشم شاد و پیروز باشید اهورا نگهدارتان

آريانام

با درود و سلام به شما. از اينکه به موقع از تارنگارتان ديدن نکردم بنده را ببخشيد. بياييم و در نزديکی نوروز همه ی تلخی ها را فراموش کنيم ئ تنها به ياد خوش سرزمين و با طبيعت روح افزايش که در بهار شيراز همچو بهشت می شود اندکی دلخوش داريم.

شکسته ساز

درود بر شما. با سپاس از آگاهی که داديد.پيگير نوشته های خوبتون هستم.پيروز و نوروزی باشيد.

حسين

من با شخصيت و جايگاه اين استاد روانشاد، چندان آشنا نيستم. كاش در موردش بيشتر مي نوشتي. بهرحال اميدوارم روح پاكش با نياكان بزرگمنش و نيكوسرشتش همراه باشد.

تمنا

سلام دوست عزيز ... وتو در افق های مستی رنگ غروب را نظاره می کنی

mina

درود بر نازيِ عزيز... به نظرت چه حرکت ولو اينکه تاثير خيلی کوچکی داشته باشه از ما ساخته‌است؟ من واقعا خسته شدم از دست رو دست گذاشتن و فقط نظاره گر بودن...